Protokół Izabelli Welz pozwala wyleczyć Hasimoto w 90 dni

Dr Izabella Wentz, autorka fenomenalnego bestsellera „Zapalenie tarczycy. Hasimoto”, powraca z długo oczekiwaną, przełomową receptą, pozwalającą odwrócić objawy tej poważnej choroby autoimmunologicznej, która w ostatnim czasie się jedną z najszybciej rozwijających się przypadłości.

Coraz więcej osób cierpi z powodu  Hashimoto – choroby autoimmunologicznej, która atakuje tarczycę i powoduje, że organizm atakuje własne komórki. Aby złagodzić objawy tego wyniszczającego stanu – w tym kaszlu, refluksu, alergii, przewlekłego bólu, utraty włosów, jak również wielu dolegliwości natury neurologicznej – często przepisywane są syntetyczne hormony, które mają liczne skutki uboczne zmieniające życie, a nawet osobowość pacjenta. Wielu pacjentów polega na zażywaniu hormonów tarczycy jako jedynej terapii nie zmieniając swojej diety. Zagłuszają one objawy nie eliminując przyczyny choroby. Niestety jest sposób najczęściej stosowany przez konwencjonalnych lekarzy  praktyków. Jeśli podążamy za konwencjonalnym modelem i przyjmujemy więcej zastępczych hormonów tarczycy, to tak, jakbyśmy wrzucali więcej wody do nieszczelnego wiadra. Jeśli nie naprawimy przecieku w wiadrze, będziemy musieli nieustannie dolewać wodę. Jeśli jednak naprawimy przeciek wiadro się napełni. Według  Izabelli Wentz zmiany stylu życia, które odnoszą się do głównej przyczyny Hashimoto, pozwalają nam naprawić tę „usterkę”.

Autorka książki” Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie” sama doskonale poznała skutki tej choroby. W wieku dwudziestu siedmiu lat została u niej zdiagnozowana choroba Hasimoto. Jak twierdzi, kluczem do poprawy zdrowia nie są leki, a zmiany związane z trybem życia i sposobem odżywiania.  W „Protokole Hashimoto” opisuje sprawdzone leczenie, które pomogło tysiącom osób wyleczyć się i poczuć lepiej w ciągu zaledwie dziewięćdziesięciu dni.

Opierając się na własnych osobistych doświadczeniach, a także na konsultacjach prac z tysiącami pacjentów, protokół Hashimoto staje się praktyczną ścieżką prowadzącą do wyleczenia i odwrócenia zmian autoimmunologicznych leżących u źródła choroby. Pierwszym krokiem jest szybki, dwutygodniowy detoks oraz wsparcie wątroby, za pomocą zdrowej żywności oraz produktów spożywczych, których należy unikać, porady dotyczące suplementów wspomagających wątrobę i plan dotyczący poprawy pracy nadnerczy oraz jelit. Następnie czytelnik może samodzielnie stworzyć spersonalizowany plan żywieniowy.  Podstawowe protokoły stanowią pierwszą część książki. Druga część natomiast zawiera natomiast zaawansowane protokoły, które dotyczą bardziej skomplikowanych przypadków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *