Projektowanie stron www oraz e-wizytówek

We współczesnym świecie firmowa strona www jest niezbędnym narzędziem promocji przedsiębiorstwa. Daje to nieograniczoną terytorialnie możliwość prezentacji swojej firmy oraz oferowanych usług czy produktów. Strona WWW to często podstawowe źródło informacji na temat przedsiębiorstwa. Ważne, by klient z chęcią korzystał z niej, w trakcie sprawdzenia informacji na temat firmy i jej oferty.

RescueIT zajmuje się projektowaniem stron statycznych jak i opartych na systemie zarządzania treścią (CMS) dzięki czemu do jej aktualizacji nie potrzebne są wielkie kwalifikacje. Zamawiając stronę w Rescue-IT masz gwarancję że Twoja strona zostanie przygotowana profesjonalnie i dopasowana do indywidualnych potrzeb Twojej działalności. Masz dodatkowo pewność że żadna firma nie będzie miała takiej samej strony www ponieważ wszelkie prawa do jej używania należą do Ciebie.

Proces tworzenia wygląda następująco:
 

W ramach nawiązanej współpracy możemy bezpłatnie zająć się wykupieniem i skonfigurowaniem serwera oraz domeny tak aby strona www była gotowa do rozpowszechnienia w sieci. Dodatkowo utworzymy konta pocztowe oraz jeśli będzie taka potrzeby przeszkolimy pracowników odpowiedzialnych za serwer e-mail oraz wprowadzanie treści na Twoją nową stronę.

Poza własną stroną www portale społecznościowe zaczęły odgrywać coraz większą rolę w prezentacji wizerunku firmy jak i stanowią mocny punkt promocji firmy jak i łatwy sposób w kontakcie z potencjalnymi klientami dlatego większość poważnych firm kładzie na ten punkt coraz większy nacisk. Nie pozwól by konkurencja Cię wyprzedziła pozwól by Rescue-IT zadbało o Twój wizerunek w sieci.

 


Istnieje również możliwość rozszerzenia współpracy w zakresie:

  • utrzymanie stron na naszym serwerze;
  • udostępnienie naszego serwera pocztowego dla Twoich kont e-mail;
  • pozycjonowania;
  • modyfikacji i aktualizacji treści;
  • statystyk;
  • stworzenia fanpage (facebook, google plus, twitter);
  • prowadzenie Twojego fanpage.

 

 


ZOBACZY TAKŻE