Outsourcing IT

Outsourcing IT to zlecanie wyspecjalizowanym podmiotom zewnętrznym procesów niezbędnych dla funkcjonowania własnego przedsiębiorstwa.

W obecnych czasach każda firma aby być konkurencyjną i istnieć na rynku musi posiadać swoją własną strukturę informatyczną. Lepiej jest skupić się na działalności i rozwijaniu w swojej branży a informatykę powierzyć firmie posiadającej doświadczenie i specjalistów w branży IT. Przedsiębiorstwo ma większą elastyczność finansową wynikającą z ograniczenia kosztów stałych oraz posiada możliwość lepszego zarządzania działalnością poboczną.


Dzięki współpracy z RescueIT masz pewność że powierzonymi zadaniami zajmują się specjaliści w swojej dziedzinie. Mamy Państwu do zaoferowania szereg pakietów zależnych od wielkości przedsiębiorstwa i wymagań klienta. Wystarczy że się z nami skontaktujesz a wyliczymy Ci stałą zryczałtowaną opłatę za obsługę informatyczną. W związku z różnymi oczekiwaniami klientów do każdej oferty podchodzimy indywidualnie tak by była skierowana do konkretnej firmy bo poco masz płacić za coś czego nie potrzebujesz.

Outsourcing IT to:

  • nadzór nad sprawnym działaniem sprzętu komputerowego;
  • nadzór nad zainstalowanym oprogramowaniem i poprawnym jego działaniem;
  • nadzór nad sprawnym działaniem sieci komputerowej;
  • doradztwo w zakresie zakupów sprzętu komputerowego, oprogramowania i telefonii;
  • doradztwo w zakresie tworzenia nowej oraz rozbudowy istniejącej sieci tele-informatycznej;
  • instalacja nowo zakupionego sprzętu komputerowego i oprogramowania;
  • stały zryczałtowany koszt.


Dodatkowo by nasza reakcja przy ewentualnych problemach mogła być błyskawiczna, zaraz po podpisaniu umowy konfigurujemy zdalny dostęp dzięki czemu w momencie problemów możemy natychmiast zareagować bez konieczności przyjazdu do biura. Zaletami takiego rozwiązania jest to że Klient nie czeka na przyjazd serwisanta w związku z czym problem jest rozwiązywany natychmiastowo.

 


ZOBACZ TAKŻE