Aplikacja "Klaps" do zarządzania Agencją Aktorsko-Modową

Aplikacja przeznaczona jest do dla Agencji Aktorskich oraz Agencji Modelingowych. Składa się z modułów współpracujących między sobą. Pozwala na pracę wielostanowiskową oraz dzięki temu rozwiązaniu wszelkie dane Aktorów, castingów, dokumenty księgowe i raporty znajdują się w jednym miejscu.

Aplikacja składa się z następujących modułów, które ze sobą współpracują:


Baza Aktorów oraz Modeli

Zawiera szczegółowe informacje Aktorów/Modeli wraz ze zdjęciami, doświadczeniem, umiejętnościami, danymi do umów, przelewów, danymi kontaktowymi itd. Przy osobach nieletnich jest możliwość wprowadzenia danych do umowy, przelewu oraz kontaktowych opiekunów.
Osoba z określonymi uprawnieniami może dodawać nowych Aktorów/Modeli, eksportować zapisane osoby. Może też mieć dostęp do wyszukiwarki zapisanych osób i są tu do wyboru:

  • Wyszukiwanie proste gdzie, jako kryteria są tylko imię, nazwisko, pesel, e-mail
  • Wyszukiwanie zaawansowane, sposób ten pozwala na wyszukiwanie grupy Aktorów/Modeli spełniających określone kryteria (wiek, wzrost, kolor oczu, kolor włosów, płeć, umiejętności, doświadczenie)

 
Zapisy on-line

Moduł ten pozawala na udostępnienie formularza osobom, które mogą się zapisać do Agencji on-line. Aby uniknąć sytuacji dublowania osób zapisanych następuje wstępna weryfikacja po numerze PESEL. Jest to ułatwienie dla Agencji, pracownicy, której nie muszą wprowadzać wszystkich danych osobiście a wystarczy, że je zweryfikują.

 


Wyszukiwarka on-line

Aplikacja pozwala na udostępnienie np. na stronie www Agencji wyszukiwarki zapisanych Aktorów/Modeli osobom trzecim. Wyszukiwarka pozwala na określeniu podstawowych kryteriów takich jak wiek, kolor włosów, kolor oczu, płeć. Wyświetlone wyniki można również sortować wedle potrzeb. W wyszukiwarce tej pojawiają się tylko osoby pozytywnie zweryfikowane i udostępnione przez Agencję. Jako wynik widać poza określonymi kryteriami imię, nazwisko, stronę www Aktora (jeśli jest), zdjęcia oraz doświadczenie z podziałem np. na teatr, film, reklama. Dzięki takiemu rozwiązaniu dane Aktorów/Modeli są zawsze aktualne.Kontrahenci

Baza kontrahentów lista producentów, wytwórni, reżyserów, castingowców itp. Grupy takie można dowolnie definiować. Dane te będą wykorzystywane przy wystawianiu faktur, generowaniu castingów, umów jest możliwość powiązania z produkcjami. Moduł ten może być również wykorzystany, jako typowa lista kontaktowa w tej formie narzędzie szczególnie przydatne przy większej ilości pracowników, którzy będą musieli się kontaktować z takimi podmiotami.
 
Produkcje

Filmy, reklamy, pokazy, spektakle, do których będzie można przypinać dokumenty księgowe oraz castingi w celach raportowych, jaki i statystycznych względem frekwencji Aktorów.


 


Castingi

Klaps daje możliwość automatycznego generowania listy Aktorów spełniających określone kryteria i zapisania jej w celu pobranie listy mailingowej oraz nr telefonów Aktorów. W każdej chwili istnieje możliwość edycji wprowadzonych danych jak i osób „zapisanych” na casting. Stworzenie Recall-u odbywa się przez jedno kliknięcie.

 Umowy

Moduł ten pozwala na generowania wszelkich umów z wcześniej przygotowanych szablonów. Szablony takie można wykorzystywać wielokrotnie a zmienne dane np. takie jak daty, imię nazwisko itd. osoby, na którą będzie wystawiana zostaną automatycznie uzupełnione. Dzięki takiemu rozwiązaniu wystawienie umowy jest proste i pozwala uniknąć błędów.

 

 


Faktury

Moduł pozwalający na generowanie faktur, które następnie są raportowane. Istnieje możliwość wydrukowania takiej faktury jak i jej zapisanie w formie elektroniczne. Tak wygenerowane faktury są przechowywane w systemie i można w łatwy sposób wyszukać i powtórnie wydrukować lub zapisać w wersji elektronicznej.
W module tym istniej możliwość konfiguracji takich danych jak:

  • Dane wystawczy
  • Stawki VAT
  • Lista produktów.

Dokumenty, jakie można wystawić to:

  • Faktury VAT
  • Faktury proforma (automatyczne generowanie faktur VAT z proforma)
  • Faktury korygujące

 


Raporty

Moduł pozwalający na generowanie raportów z wystawionych faktur oraz umów. Do dyspozycji są raporty zbiorcze i szczegółowe.

 

 Alerty

To nic innego jak przypomnienia, które można połączyć do Aktora, castingu czy dokumentów księgowych;

 

 
Uprawnienia

Istnieje możliwość generowania dowolnej liczby użytkowników oraz dowolne przypisywanie im uprawnień do każdego z modułów. Uprawnienia mogą być tylko do podglądu, edycji i dodawania lub z wyłączeniem wybranych modułów.

 

 

 

Obecnie z Aplikacja Klaps dla Agencji Aktorsko Modowych korzysta firma OPTA S.C. którą szczerze polecamy osobom chcącym zaistnieć na ekranie, scenie czy w reklamie. Wystarczy zapoznać materiałami na stronie www.opta-a.pl aby pozbyć wątpliwości co do szerokiej oferty tej firmy.

 


ZOBACZY TAKŻE