Dla klientów

 Firma Rescue-IT zajmuje się informatyczną obsługą przedsiębiorstw jak i osób prywatnych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny w związku z czym nasze zadowolenie to zadowolenia klienta. Pobieramy opłaty tylko za wykonane zlecenia a dzięki solidności grono naszych klientów non stop się powiększa. Pozwól by Twoimi problemami zajęli się specjaliści i nie powierzaj komputera przypadkowym osobom. Rescue-IT to solidny i godny zaufania partner.

Celem każdego przedsiębiorstwa jest jego rozwój, niemożliwe było by to bez sprawnie działającej infrastruktury IT. Niezawodny system IT to podstawowy składnik prawidłowo działającej firmy. Dobrze jest tak odpowiedzialne zajęcie powierzyć specjalistom.

Firma Rescue-IT zajmuję się kompleksową obsługą teleinformatyczną szkół, urzędów, małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwiązujemy problemy doraźne jak i istnieje możliwość podpisania umowy w zakresie pełnej obsługi teleinformatycznej (Outsourcing IT). Dzięki współpracy z nami przedsiębiorstwo może w pełni skupić się na swojej działalności a nam pozostawić opiekę nad zasobami teleinformatycznymi. Dzięki takim rozwiązaniom można ograniczyć koszt obsługi informatycznej w firmie oraz mieć do dyspozycji zespół specjalistów znających się na branży IT.

Poza obsługą IT możemy również zająć się wizerunkiem Twojej firmy w sieci. Jest to obecnie jeden najważniejszych i najsilniejszych sposobów promocji przedsiębiorstwa. Wielu klientów najpierw wizualnie i merytorycznie ocenia usługodawców poprzez sprawdzenie strony www oraz jej zawartości. Kolejnym etapem jest sprawdzenie czy w jakiś inny sposób usługodawca istnieje w sieci, dlatego tak dużą rolę zaczęły odgrywać portale społecznościowe, fora oraz opinie zamieszczane w Internecie.

Dzięki nam zaistniejesz w sieci a Twoja strona zostanie zaprojektowana dla Ciebie wedle indywidualnych potrzeb oraz specyfiki świadczonych usług. Strona, jaką będziesz miał będzie Twoją własnością i będziesz miał pewność, że bez Twojej zgody żadna inna, konkurencyjna firma nie będzie miała prawa do jej wykorzystania.

Podobnie ważna w promocji wizerunku firmy jest grafika reklamowa, do której można zaliczyć loga, banery reklamowe, ulotki czy foldery promocyjne. W obecnych czasach, aby zachęcić klienta nie wystarczy na domowej drukarce wydrukować strony tekstu czy wizytówki a musi ona przede wszystkim świadczyć o profesjonalizmie firmy.

Pozwól by Rescue-IT zajęło się tym a z pewnością wizerunek Twojej firmy skorzysta na tym.

W celu nawiązania współpracy lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt a nasz pracownik umówi się na spotkanie w celu omówienia szczegółów oraz zaprezentowania oferty.

Oferujemy przejrzysty sposób rozliczania się:

  • Rozliczenie "Cost Transparency",
  • Rozliczenie "Fixed-Price",
  • Rozliczenie w oparciu o Stawkę za usługę.


„Cost Transparency"
Rozliczenie "Cost Transparency" - polega na rozliczaniu się poprzez wynagrodzenie, naliczane przy uwzględnieniu comiesięcznych całościowych kosztów.

"Fixed-Price"
Rozliczenie "Fixed-Price" - cena zostaje z góry ustalona w oparciu o kosztorys tworzony na podstawie listy zadań, ich pracochłonności oraz stawek, co gwarantuje pełną transparencję kosztów. Cena nie ulega zmianie, nawet jeżeli faktyczny nakład pracy konieczny do zrealizowania projektu w terminie okaże się inny niż zaplanowano.

Rozliczenie w oparciu o Stawkę za usługę
Rozliczenie w oparciu o „Stawkę za usługę” - polega na rozliczaniu się według uprzednio ustalonej stawki za konkretne usługi.


ZOBACZY TAKŻE